Pro návštevníky

Vstupné

Jednodenní 300 Kč, dvoudenní 500 Kč

děti do 15 let, ZTP a ZTP/P zdarma

Parkování

Festival se koná v historickém centru města Znojma, tudíž nebude možné v bezprostřední blízkosti konání festivalu zaparkovat vozidla. Alternativou jsou však parkoviště ne příliš vzdálená. Klikněte si pro více informací.

Na festival je bezbariérový přístup.

Brigáda

Hledáme brigádníky a dobrovolníky na prodej/kontrolu vstupenek a stánkový prodej, kteří by chtěli přispět k organizaci festivalu. Všichni budou v centru dění, a nepřijdou tak o nic z naší kulturní nabídky. Dobrovolníkům zajistíme občerstvení. Zájemci pište na info@sramlfest.eu

Press

Akreditace novinářů na info@sramlfest.eu

13. ročník letního festivalu se uskuteční 31.7 - 1. 8. 2020 Na Káře pod Mikulášským náměstím ve Znojmě.

Šramlfest není daleko...

30 km od Moravských Budějovic, 68 km od Brna, 75 km od Jihlavy, 90 km od Vídně, 140 km od Olomouce, 148 km od Českých Budějovic, 160 km od Zlína, 166 od Pardubic, 200 km od Prahy, 235 km od Ostravy...

Tzn. maximálně dvě a půl hodiny autem. Tak přijeďte :)

Občerstvení

Nasyceni budou vegetariáni i masožrouti. Připravujeme speciální gurmánskou nabídku Fusion Cuisine, širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. V blízkosti je příjemná čajovna se zahrádkou.

Ubytování

Stanové městečko bude k dispozici zdarma nedaleko místa konání festivalu, v nově vybudovaném centru Vodárna, kde budou mít návštěvníci k dispozici veškeré sociální zázemí. Pro náročnější nabízí Znojmo množství hotelů a penzionů:

http://znojemsko.info/ubytovani/

Sponzoři

Chcete sponzorovat Šramlfest?

Podporují nás:

jihomaravsky-kraj.jpg
surman-sro.jpg
vrtal-large-dpi.png