Info

10. ročník letního festivalu se uskuteční 28. - 29. 7. 2017 Na Káře pod Mikulášským náměstím ve Znojmě.

Vstupné

Jednodenní 250Kč, dvoudenní 400Kč, sponzorská 500Kč

děti do 15 let, ZTP a ZTP/P zdarma

CoolTicket

Předprodej vstupenek v mobilní aplikaci CoolTicket.

K elektronickým vstupenkám obdržíte navíc kupon na pivo/cider/limo k prvním koncertům po oba dny.

Přijďte podpořit Znojemské kapely, odměníme vás tekutým osvěžením!

Poznámka: Pokud jste mimoznojemští, vypněte si v CoolTicket obchodě GPS lokaci, ve výchozím nastavení jsou vidět jen akce ve vašem okolí.

Šramlfest není daleko...

gmaps-icon30 km od Moravských Budějovic, 68 km od Brna, 75 km od Jihlavy, 90 km od Vídně, 140 km od Olomouce, 148 km od Českých Budějovic, 160 km od Zlína, 166 od Pardubic, 200 km od Prahy, 235 km od Ostravy...

Tzn. maximálně dvě a půl hodiny autem. Tak přijeďte :)

Občerstvení

Nasyceni budou vegetariáni i masožrouti. Připravujeme speciální gurmánskou nabídku Fusion Cuisine, širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. V blízkosti je příjemná čajovna se zahrádkou.

Ubytování

Stanové městečko bude k dispozici zdarma nedaleko místa konání festivalu, v nově vybudovaném centru Vodárna, kde budou mít návštěvníci k dispozici veškeré sociální zázemí. Pro náročnější nabízí Znojmo množství hotelů a penzionů.

Parkování

asa mapa Festival se koná v historickém centru města Znojma, tudíž nebude možné v bezprostřední blízkosti konání festivalu zaparkovat vozidla. Alternativou jsou však parkoviště ne příliš vzdálená. Klikněte si na plánek.

Brigáda

Hledáme brigádníky a dobrovolníky na prodej/kontrolu vstupenek a stánkový prodej, kteří by chtěli přispět k organizaci festivalu. Všichni budou v centru dění, a nepřijdou tak o nic z naší kulturní nabídky. Dobrovolníkům zajistíme občerstvení. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Press

Akreditace novinářů na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sponzoři

Chcete sponzorovat Šramlfest?

Na festival je bezbariérový přístup.